Žiadosť o cenovú ponuku

Optické vlákna - Vysielače - Integrovaný obvod poh

obraz Číslo dielu výrobcovia popis cena vyhliadka
1611F054 Broadcom Limited 2.5G DWDM TOSA 200KM W/FC/PC CON $357.50 RFQ
1655L347 Broadcom Limited 10G DWDM TOSA 40KM $379.05 RFQ
1655L332 Broadcom Limited 10G DWDM TOSA 40KM $379.05 RFQ
1656L334 Broadcom Limited 10G DWDM TOSA 80KM $578.55 RFQ
1655L055 Broadcom Limited 10G DWDM TOSA 40KM LC RECEPTACLE $344.50 RFQ
1656L322 Broadcom Limited 10G DWDM TOSA 80KM LC RECEPTACLE $578.55 RFQ
1611L353 Broadcom Limited 2.5G DWDM TOSA 200KM $331.50 RFQ
1655L323 Broadcom Limited 10G DWDM TOSA 40KM $379.05 RFQ
1610F021 Broadcom Limited 2.5G DWDM TOSA 120KM $338.00 RFQ
1611F027 Broadcom Limited 2.5G DWDM TOSA 200KM W/FC/PC CON $357.50 RFQ
1610L051 Broadcom Limited 2.5G DWDM TOSA 120KM LC REC $279.50 RFQ
1656L329 Broadcom Limited 10G DWDM TOSA 80KM LC RECEPTACLE $578.55 RFQ
1656L029 Broadcom Limited 10G DWDM TOSA 80KM LC RECEPTACLE $532.00 RFQ
GP1FP513TK Image GP1FP513TK Sharp Microelectronics TRANSMITTER FIBER OPTIC 13.2MBPS $0.00 RFQ
AFBR-776BEPZ Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. TRANSMITTER 12CH PAR PLUG $326.30 RFQ
1655L337 Broadcom Limited 10G DWDM TOSA 80KM LC RECEPTACLE $379.05 RFQ
1655L019 Broadcom Limited 10G DWDM TOSA 40KM LC RECEPTACLE $344.50 RFQ
1610L020 Broadcom Limited 2.5G DWDM TOSA 120KM LC REC $279.50 RFQ
1655L326 Broadcom Limited 10G DWDM TOSA 80KM LC RECEPTACLE $379.05 RFQ
1610F051 Broadcom Limited 2.5G DWDM TOSA 120KM $338.00 RFQ
1610F045 Broadcom Limited 2.5G DWDM TOSA 120KM $338.00 RFQ
PLT133/T5P Everlight Electronics Co Ltd TRANSMITTER FBR OPT IR PHOTOLINK $0.40 RFQ
AFBR-77D2SZ Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. TRANSMITTER $312.44 RFQ
1611F048 Broadcom Limited 2.5G DWDM TOSA 200KM W/FC/PC CON $357.50 RFQ
AFBR-732BHWZ Broadcom Limited TRANSMITTER 12X2.7GBD PLUGGABLE $0.00 RFQ
1611L029 Broadcom Limited 2.5 G DWDM TOSA 200KM LC REC $312.00 RFQ
1610L039 Broadcom Limited 2.5G DWDM TOSA 120KM LC REC $279.50 RFQ
1611L052 Broadcom Limited 2.5 G DWDM TOSA 200KM LC REC $312.00 RFQ
1655L331 Broadcom Limited 10G DWDM TOSA 40KM $379.05 RFQ
PLT133/T9 Image PLT133/T9 Everlight Electronics Co Ltd TRANSMITTER FBR OPT IR PHOTOLINK $1.19 RFQ
1610L036 Broadcom Limited 2.5G DWDM TOSA 120KM LC REC $279.50 RFQ
1656L039 Broadcom Limited 10G DWDM TOSA 80KM LC RECEPTACLE $532.00 RFQ
1611F035 Broadcom Limited 2.5G DWDM TOSA 200KM W/FC/PC CON $357.50 RFQ
1610F038 Broadcom Limited 2.5G DWDM TOSA 120KM W/FC/PC CON $338.00 RFQ
1610L019 Broadcom Limited 2.5G DWDM TOSA 120KM LC REC $279.50 RFQ
1656L035 Broadcom Limited 10G DWDM TOSA 80KM LC RECEPTACLE $532.00 RFQ
1610L024 Broadcom Limited 2.5G DWDM TOSA 120KM LC REC $279.50 RFQ
1656L354 Broadcom Limited 10G DWDM TOSA 80KM $578.55 RFQ
1656L323 Broadcom Limited 10G DWDM TOSA 80KM LC RECEPTACLE $578.55 RFQ
1611L320 Broadcom Limited 2.5 G DWDM TOSA 200KM LC REC $331.50 RFQ
AFBR-810BEPZ Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. TRANSMITTER 12CH PAR PLUG $377.45 RFQ
1610F039 Broadcom Limited 2.5G DWDM TOSA 120KM W/FC/PC CON $338.00 RFQ
1610L028 Broadcom Limited 2.5G DWDM TOSA 120KM LC REC $279.50 RFQ
XT06AAQ5ENJD270 Finisar Corporation XMITTER XFP-RF DWDM 6DBM $1,356.60 RFQ
1610L325 Broadcom Limited 2.5G DWDM TOSA 120KM LC REC $312.00 RFQ
1611L051 Broadcom Limited 2.5 G DWDM TOSA 200KM LC REC $312.00 RFQ
1610L319 Broadcom Limited 2.5G DWDM TOSA 120KM LC REC $312.00 RFQ
1610L026 Broadcom Limited 2.5G DWDM TOSA 120KM LC REC $279.50 RFQ
1610L060 Broadcom Limited 2.5G DWDM TOSA 120KM LC REC $279.50 RFQ
XT06AAQ5ENJD330 Finisar Corporation XMITTER XFP-RF DWDM 6DBM $1,356.60 RFQ